آموزش ترکیب اینترنت وایرلس + اینترنت موبایل برای افزایش سرعت دانلود

آموزش ترکیب اینترنت های وایرلس و اینترنت موبایل برای افزایش سرعت دانلود (( WIFI + 3G – WIFI + 4G ))

آموزش ترکیب اینترنت وایرلس با اینترنت موبایل برای افزایش سرعت دانلود

| بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و اندروید و …|

:: نیازمند روت بودن گوشی شما ::

.:: اجرای این روش در کمتر از ۱ دقیقه ::.

همان طور که در عنوان مطلب خواندید توسط این آموزش شما قادر خواهد بود از دو اتصال همزمان اینترنت وایرلس + اینترنت موبایل استفاده نمایید. همان طور که اطلاع دارید اینترنت وایرلس به اینترنت موبایل ارجحیت دارد یعنی شما در صورتی که به اینترنت موبایل متصل باشید و اینترنت وایرلس خود را روشن نمایید به صورت اتوماتیک عملیات تبادل دیتا بر روی اینترنت وایرلس قرار می گیرد اما آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که اگر بتوانید دو اینترنت متقاوت را باهم ترکیب کنید چه بر سر سرعت دانلودتان خواهد آمد؟!!!

speed-internet

اگر ملاحظه کرده باشید اینترنت وای فای بر اینترنت موبایل تقدم دارد یعنی وقتی وایرلس گوشی خود را روشن کنید موبایل دیتا قطع شده و گوشی با WIFI به صورت اتوماتیک ارتباط برقرار می کند. اصلا تا به حال به فکرتان خطور کرده بود که می توانید این دو را با هم ترکیب کنید ؟!!

بله درست است شما می توانید این کار را به راحتی و فشردن چند کلیک ساده انجام دهید اگر در فکر هستید چطور وقتی اینترنت دارای دانلود نامحدود نیست این روش به چه کار می آید ؟ خب جواب اینجاست شرکت های اینترنت دهی ADSL و مبین نت ساعات مصرف رایگان از بازه های مختلف شبانه دارند همچنین شرکت های ایرانسل , رایتل , همراه اول برای کاربران خود اکثر ساعات مصرف شبانه از ۲ تا ۷ صبح با طرح های مختلف با حجم بالا ارائه می کنند ( همینطور در پست قبلی سایت شما مشاهده کردید چگونه اینترنت ایرانسل خود را رایگان کرده ) خب شما می توانید در این ساعات با اینترنت ترکیب شده خود سرعت اینترنت را اگر در حالت معمولی ۵۰۰ KB\S باشد به سرعت ۱ MB\S ارتقا دهید. و قطعا بجای دانلود ۵ گیگابایت در یک شب ۱۰ گیگابایت فایل دانلود خواهید کرد.

توضیحات بیشتر و واضح تر :

شما می توانید توسط این آموزش به سرعت فوق العاده ای از ترکیب دو اینترنت برسید . اما این کار چه فایده ای دارد ؟

فرض کنید isp اینترنت adsl شما در ساعاتی شبانه به عنوان مثال از ساعت ۲ تا ۸ صبح اینترنت رایگان دارد . همچنین شما توسط روش فری نت که در نکست روید موجود است اینترنت رایگانی در اختیار دارید . حال اگر بتوانید در ساعات رایگان isp سرعت دانلود خودتان را از ۲۰۰ کیلوبایت بر ثانیه توسط ترکیب دو اینترنت به ۸۰۰ کیلوبایت بر ثانیه برسانید طبیعتا به جای دانلود ۴ گیگابایت قادر به دانلود حداقل ۹ گیگابایت در ساعات رایگان isp هستید و یا در زمانی بسیار عجله دارید و قصد دارید یک فایل را با نهایت سرعت دانلود نمایید و آن جا این روش مشکل گشای شما خواهد بود.

 

راهنما
برنامه را نصب کنید » وارد نرم افزار شوید و حتما به آن دسترسی روت بدهید ( با دسترسی روت شما قادرید دو اینترنت موبایل و وایرلس را به صورت همزمان روشن نمایید )
حال لینک های دانلودی خود را در خود دانلود منیجر این نرم افزار Add کنید تا با نهایت سرعت به دانلود آن ها بپردازید
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.