آموزش حذف مخاطب تلگرام

آموزش حذف مخاطب تلگرام

5 / 5.00
[ 1 رای ]

آموزش حذف مخاطب تلگرام

آموزشی ویژه از وب سایت گلد اندروید

شاید برای شما هم جالب باشد که مخاطبین و Contacts ها در برنامه تلگرام , از برنامه Contacts گوشی ها مجزا هست . البته نه به طورکامل .در واقع شما وقتی یک مخاطب جدید را در گوشی خود Add کنید , آن مخاطب به لیست مخاطبین برنامه تلگرام شما اضافه خواهد شد.اما اگر یک مخاطب را از برنامه Contacts گوشی خود حذف کنید، آن مخاطب از لیست مخاطبین برنامه تلگرام شما حذف نخواهد شد و همچنان در مخاطبین تلگرام باقی می ماند .ما در این مطلب میخواهیم به شما عزیزان آموزش دهیم که چطور یک مخاطب را از لیست تلگرام موبایل خود حذف کنید .

 ahc

چرا باید یک مخاطب را لیست مخاطبین تلگرام گوشی خود پاک کنیم ؟

دو دلیل اصلی برای اینکار وجود دارد :

۱٫ حذف یک مخاطب مزاحم به طور کامل از گوشی شما : ممکن است شما کسی را قبلا در لیست مخاطبین گوشی خود ذخیره کرده باشید و مدتی بعد متوجه شوید که آن فرد اشتباهی در گوشی شما ذخیره شده و ممکن است دیگر نخواهید که شماره آن شخص در گوشی شما ذخیره باشد !! به همین خاطر شما اقدام به حذف مخاطب از برنامه Contacts گوشی خود میکنید و برای حذف مخاطب از لیست مخاطبین تلگرام میبایست از این مطلب استفاده کنید !

۲٫ عدم نمایش شماره موبایل شما برای شخص مقابل : اصلی ترین و مهم ترین کاربرد حذف یک مخاطب همین میباشد ! شما میدانید که در برنامه تلگرام , وقتی شما , شماره موبایل یک شخص را در موبایل خود ذخیره داشته باشید و با آن چت کنید , طرف مقابل نیز میتواند به صورت خودکار و بدون اینکه شماره شما را از قبل ذخیره داشته باشد , شماره موبایل شما را ببیند ! اما اگر شما بخواهید که با یک هویت جعلی و یا هویت خودتان اما بدون شناسایی شماره موبایلتان با طرف مقابل چت کنید , ابتدا باید آن مخاطب را به وسیله همین مطلب , از لیست مخاطبین گوشی خود حذف کنید ! به وسیله این روش مخاطب مورد نظر متوجه نخواهد شد که شما چه کسی هستید !!

 

آموزش حذف مخاطب تلگرام از لیست مخاطبین تلگرام :

حذف مخاطب تلگرام بسیار ساده میباشد ! شما برای حذف یک مخاطب تلگرام میبایست مانند زیر اقدام کنید :

۱٫ ابتدا برنامه “Telegram” را باز کنید :

ahc-1

۲٫ بعد از آن وارد محیط چت فردی شوید که قصد حذف آن از لیست مخاطبین خود را دارید . سپس بر روی اسم مخاطب که بالای محیط چت نوشته شده است , یکبار لمس کنید (قسمتی که در تصویر زیر مشخص شده است ) :

ahc1

۳٫ اکنون طبق تصویر زیر , گزینه “۳ نقطه (۳ Dot)” را انتخاب کنید :

ahc2

۴٫ حالا برای حذف مخاطب از لیست مخاطبین تلگرام خود , گزینه “Delete” را انتخاب نمایید :

ahc3

۵٫ در این مرحله از شما میپرسد “Are you sure you want to delete this contact?” که یعنی “آیا مطمئن هستید که میخواهید این مخاطب را حذف کنید ؟” و شما باید گزینه “Ok” را انتخاب کنید :

ahc4

به همین راحتی مخاطب مورد نظر شما از لیست مخاطبین تلگرام شما حذف شد و بعد از پاک کردن , آن مخاطب با نامی که در نرم افزار تلگرام برای خود گذاشته است , برای شما نمایش داده میشود و شماره موبایل آن به عبارت “Unknown” یعنی “ناشناس” تبدیل میشود !!

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.